Reklama zewnętrzna i wewnętrzna
Jeśli prowadzisz działalność stacjonarną, masz sklep, zakład usługowy, biuro, warto to miejsce jakoś wyróżnić . Jak inaczej potencjalni klienci dowiedzą się, że w danym budynku mieści się siedziba Twojej firmy, że jest np. biuro rachunkowe, studio urody, firma doradztwa podatkowego itd.? Twoja firma
nie powinna być niewidzialna. Uwidocznij ją na szyldach, plakatach, tablicach informacyjnych – oznakuj ją, pokaż, gdzie jesteś, co robisz.
Ułatw innym dotrzeć do Ciebie…

# Fryzy/szyldy reklamowe (umieszczane na zewnątrz oraz wewnątrz),
# Tabliczki informacyjne (np. na drzwi)
# Folie samoprzylepne (kryjące i przezroczyste)
# Folie OWV (do oklejania okien, witryn, przepuszczające światło)
# Banery z siatki MESH
# Banery reklamowe
# Podświetlane kasetony

Materiały promocyjne
i wspierające sprzedaż
Wizytówką firmy jest wizytówka. Przeciętny kartonik z logo firmy, imieniem i nazwiskiem itd., nie robi już wrażenia. Powinien czymś się wyróżniać. Dlatego musi być dobrze zaprojektowany i dobrze wykonany, by zainteresować i zwracać uwagę. Podobnie jak inne materiały prezentujące i reklamujące firmę. Wszystko, czego potrzebujesz, by promować swoje produkty/usługi wykonasz u nas w każdej ilości i co ważne – w bardzo dobrej jakości. Jeśli nie jesteś pewny, jakie narzędzia promocji byłyby odpowiednie dla Twojej działalności, opracujemy dla Ciebie dwa warianty: „musisz to mieć” oraz „warto to mieć”.

# Wizytówki
# Papier firmowy
# Teczki prezentacyjne/ofertowe
# Foldery
# Katalogi produktowe
# Plakaty
# Naklejki
# Ulotki
# Gadżety reklamowe

Odzież reklamowa

Koszulki, bluzy, kurtki i inne elementy stroju, jak też torby, plecaki itp. oznakowane logo firmy i/lub grafiką, przyciągają uwagę i wzbudzają zainteresowanie. Tworzą element identyfikacji wizualnej. Możesz je wykorzystać w celach reklamowych, programach lojalnościowych dla klientów, jak też we wspieraniu sprzedaży (prezenty, bonusy zależne od wartości zamówienia itd.). Ta wartość dodana – gdy ktoś dostaje coś więcej niż zamówił, prezent, upominek – wpływa na pozytywne postrzeganie firmy, zwiększa lojalność klientów.
Twoją działalność mogą promować pracownicy dzięki oznakowanej odzieży firmowej. Wydawałoby się nic wielkiego – np. takie same koszulki z logo firmy, w której obsługują klientów, a jednak pozytywnie wpływają na postrzeganie przez nich firmy, podnoszą jej prestiż. To dlatego pracownicy dbających o swój wizerunek placówek medycznych, dużych warsztatów samochodowych, salonów urody, itd. mają „służbowe uniformy”. Ponadto wykonujemy pojedyncze egzemplarze - personalizowane, w edycjach limitowanych (np. koszulki, torby płócienne)

# T-shirt’y z krótkim rękawem
# T-shirt’y z długim rękawem
# Bluzy polarowe
# Koszule damskie i męskie
# Torby płócienne z długimi i krótkimi uszami
# Spodnie
# Kurtki
# Kamizelki

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI REALIZACJAMI