Strony internetowe
Dzięki rozwojowi technologii i wszechobecnego Internetu, strona www osiągnęła bardzo wysoką pozycję w kontaktach z odbiorcami. Pomożemy Ci dołączyć do tych, którzy dzięki stronie internetowej docierają do swoich odbiorców nie tylko w skali lokalnej, ale i globalnej.

Bez względu na to czy jesteś artystą, producentem, czy sprzedawcą, strona internetowa pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów i rozwijaniu Twoich pasji czy biznesu. Tworzymy zarówno proste strony "wizytówki", które doskonale sprawdzają się, jeżeli chcesz tylko zamieścić na niej podstawowe dane o swojej firmie czy usługach, jak i rozbudowane serwisy, które posiadają szereg funkcjonalności oraz dodatkowe moduły zwiększające ich możliwości.

# Projekt szaty graficznej
# Instalacja systemu zarządzania treścią
# Dodanie treści
# Instalacja dodatkowych modułów
# Optymalizacja pod kątem pozycjonowania

Sklepy online
Konwencjonalne formy sprzedaży coraz częściej są poszerzane o sprzedaż za pośrednictwem sklepów internetowych. Dlatego jeżeli chciałbyś zaprezentować swoją ofertę poza sklepem stacjonarnym , my Ci to ułatwimy. Wiemy, ile potrzeba czasu i trudu, żeby samodzielnie stworzyć w pełni działający i w pełni funkcjonalny sklep internetowy, więc chętnie pomożemy Ci przy tworzeniu Twojego. Od zaprojektowania jego budowy, przez instalację koniecznych funkcjonalności
aż po dodanie produktów.

Dzięki nam jedyne co sam będziesz musiał robić,
to sprzedawać swoje produkty.

# Projekt szaty graficznej
# Instalacja systemu zarządzania treścią
# Uruchomienie modułów sprzedażowych
# Konfiguracja funkcjonalności sklepu
# Dodanie produktów

Usługi dodatkowe
W przypadku stron www i sklepów online zakres naszych usług nie zamyka się tylko w obszarze ich projektowania i kodowania. Świadczymy szereg innych usług, które mogą wpłynąć na Twoją pozycję w internetowej batalii o klienta. Są one skierowane również do tych, którzy posiadają już własną stronę www czy sklep.
Poniżej możesz zapoznać się z ich listą:

# Administrowanie
# Pozycjonowanie
# Modernizowanie
# Aktualizacje
# Konfiguracja serwera
# Poczta e-mail
# Instalacja dodatkowych funkcjonalności

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI REALIZACJAMI