Strona internetowa zaczyna zdobywać nowy status – wizytówki osób prywatnych, ich dokonań, zainteresowań czy osiągnięć zawodowych. Często z posiadaniem serwisu wiązane są dodatkowe korzyści, np.  finansowe, wizerunkowe. Nie ulega wątpliwości, że coraz więcej osób chce mieć swoją (czy swojej, nawet niewielkiej, działalności gospodarczej) stronę internetową. Jednak inwestycja w dobrze zaprojektowaną stronę internetową zazwyczaj sięga kilku – kilkunastu tys. złotych. W odpowiedzi na rosnące  zapotrzebowanie na strony internetowe, w internecie coraz częściej pojawiają się oferty wykonania stron www „za darmo”. Ale dlaczego ktoś miałby wykonać dla nas pracę za darmo? Gdzie tu sens? Dla tych osób stworzyliśmy zupełnie nowy produkt strony w abonamencie

Dobrze wykonany serwis to wiele godzin pracy programistów, grafików, projektantów, osób zajmujących się obsługą klienta. Co więc w takim razie oznacza „za darmo”? U nas znajdą Państwo podobną formułę – wykonujemy serwisy praktycznie za darmo i właściwie tak jest. Z tymże naszą pracę zorganizowaliśmy zupełnie inaczej. Inaczej też rozwiązaliśmy kwestię wynagrodzenia za nią – stąd miesięczne abonamenty (w różnych taryfach). Staraliśmy się ograniczyć procesy biznesowe i formalności do minimum oraz przygotować serwis tak, by można go było składać modułowo. Dzięki tego typu rozwiązaniom i pomysłom możemy Państwu zaoferować stronę internetową już od 70 zł netto miesięcznie (w przypadku dwóch podstawowych abonamentów pobierana jest tzw. opłata wpisowa). Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni ze swojej strony, naszej obsługi, hostingu i wszystkich dodatkowych świadczonych przez nas usług. Szczególnie, że oferowane przez nas usługi i rozwiązania formalne i informatyczne obciążają Państwa budżet w wymiarze, na jaki sami się zdecydujecie.

Dzięki takiemu podejściu nie ważna jest dla nas rejonizacja – jesteśmy w stanie wykonać serwisy dla Klientów z całej Polski.

Strony w abonamencie to tylko jeden z naszych produktów. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą serwisów wykonywanych indywidualnie oraz stron dopasowanych do Twojego budżetu.