Reklama jest dźwignią handlu – bez względu na to, czy sprzedajemy konkretne produkty, usługi czy swoją wiedzę. Aby przyciągnąć klientów warto zwrócić ich uwagę na swoją działalność i ułatwić jej identyfikację.

W naszej pracowni możesz zamówić elementy identyfikacji wizualnej i materiały promocyjne (stosowane w reklamie usług / produktów), które pomogą wyróżnić twój biznes i zwrócić uwagę klientów. Wykonujemy szyldy, kasetony (także podświetlane), tablice kierunkowe, plakaty, folie samoprzylepne, folie na okna (widoczne na zewnątrz, niezauważalne od środka, przepuszczające światło), naklejki w dużych formatach, banery, ulotki, potykacze itp.

Oferujemy kompleksowe usługi: od projektu (po rozmowie i omówieniu potrzeb i oczekiwań klienta), przez wydruk, a kończąc na wykonaniu produktu. W niektórych przypadkach (Warszawa i okolice) możemy również wykonać montaż. Wydruki i konkretne realizacje (szyldy, plakaty, kasetony itp.) wykonujemy także z projektów, zdjęć, grafik dostarczonych przez klienta.

Projektowanie

Sekundy i tak zwany pierwszy rzut oka (ulotne wrażenie) powodują, czy coś przykuwa naszą uwagę, czy też przechodzimy nad czymś obojętnie. Dlatego tak ważny jest etap projektowania. Jeśli końcowy produkt reklamowy jest źle zaprojektowany, pełen błędów typograficznych (w rozmieszczeniu, układzie i doborze elementów), to nawet jeśli wykonany jest w najlepszej technologii, nie zwróci uwagi, nie „rzuci się w oczy” i nie zainteresuje. Dlatego współpracujemy z grafikami mającymi duże doświadczenie w branżach reklamowej, wydawniczej i projektowania www, by sprawnie realizować zlecenia w zakresie różnorodnych projektów graficznych, budowy stron internetowych, kreacji materiałów DTP (książki i broszury, czasopisma i gazety, dokumenty, wszystkie druki informacyjne i reklamowe), czy też identyfikacji wizualnych.