O NAS

NASZ ZESPÓŁ

Nasz team składa się z osób mających doświadczenie i umiejętności z różnych dziedzin: grafiki, informatyki, mediów, poligrafii. Dzięki temu możemy Ci zaproponować najlepsze rozwiązania i różnorodne narzędzia reklamy, gdyż nie ogranicza nas jedna specjalizacja. Stanowimy zespół multidyscyplinarnych profesjonalistów, który nie zawodzi, działa w skupieniu, dopełnia się kompetencjami, śledzi nowoczesne rozwiązania i aktualne trendy, ma mnóstwo pomysłów i wsłuchuje się w głos swoich klientów.

krezon radosław

Radosław

Mózg operacyjny i ścisły, acz niepozbawiony polotu. Z wykształcenia informatyk, projektant stron internetowych z 15-letnim doświadczeniem.
Przez wiele lat wykładowca akademicki, doktorant Politechniki Warszawskiej. Pasjonat tego, co robi, który swoje pasje przeniósł na grunt własnej firmy w tak dużym stopniu, że rzadko bywa w domu.

krezon katarzyna

Katarzyna

Po ukończeniu dziennikarstwa i edytorstwa trafiła do redakcji specjalistycznego ogólnopolskiego miesięcznika, z którym związana jest do dzisiaj.
Od 15 lat wymyśla i koordynuje różnorodne projekty wydawnicze. Proces twórczo-produkcyjny różnego typu publikacji (artykułów, czasopism, książek itp.) zna od podszewki. Jej know-how tworzą wieloletnie doświadczenie, wiedza i kontakty w branżach związanych z wydawnictwami.

WSPÓŁPRACUJEMY Z...

Poznaj firmy i osoby z którymi mieliśmy okazję współpracować
Monetia - Największa w Polsce sieć agencji płatniczych