Folie samoprzylepne, monomerowe białe/bezbarwne matowe lub błyszczące, o trwałości do 3 lat, na klejach usuwalnych lub permanentnych – stosowane w reklamie zewnętrznej i wewnętrznej, do oklejania różnych powierzchni gładkich – szyb, pleksy, płyt dibond i PCV.

Folie samoprzylepne polimerowe białe/bezbarwne matowe lub błyszczące, o trwałości do 6–7 lat, zwykle na klejach permanentnych – stosowane w reklamie zewnętrznej i wewnętrznej, do oklejania różnych powierzchni gładkich – szyb, pleksy, płyt dibond i PCV, z przeznaczeniem do dłuższej ekspozycji.

Banery Frontlight (440 lub 510 g) matowy/błysk  do zadruku jednostronnego (do umieszczania na np. ogrodzeniach)

Baner odblaskowy

Tkaniny poliestrowe, powlekane o różnych gramaturach (270, 370, 440, i in.) do druku jednostronnego, błysk lub mat

Tkanina poliestrowa Blockout 630 g, do druku dwustronnego

Siatka MESH

Folie polipropylenowe o różnej grubości i odporności w błysku lub macie do produkcji roll-up

Materiał przeznaczony do prezenterów typu roll-up, x-baner, grafik wystawienniczych, prezenterów POS. Matowa powierzchnia zapobiegająca niechcianym refleksom przy sztucznym oświetleniu.

Papier plakatowy (140/200 g), mat lub satyna

Papier bibordowy

Papiery fotograficzne (210/240 g), błyszczące

Fototapety:

Lateksowa ( 140/212 g) – przeznaczonana fototapety na nierówne powierzchnie (papier się nie przerywa, ale dostosowuje).

Tapeta papierowa jednostronnie powlekana (135/200 g) z warstwą kleju, który aktywuje się i potem bez problemu usuwa się przy użyciu wody, nie zawiera PCW, gładka, mat (HP Wallpaper)

Tapeta samoprzylepna przeznaczona do aplikacji wewnętrznych. Atutem tapety jest klej usuwalny, który umożliwia łatwą aplikację, przestawienie lub przesunięcie w inne miejsce. Materiał idealny do produkcji tapet lub naklejek (WALLPAPER EVENT FLECCE)

Tapeta ze specjalnej celulozy połączonej z włókniną (190 g), nie zawiera PCW, łatwa do nakładania za pomocą standardowych narzędzi do tapetowania (ERFURT WALLPAPER CA DV 615 / 617 / 619)

Papier powlekany PCW na podkładzie flizelinowym, do aplikacji na ściany za pomocą standardowych narzędzi do kładzenia tapet, wykończenie w połysku, odporny na zarysowania, posiada atest niepalności wg normy DIN 4102 B1, dedykowany do zadruku tuszami lateksowymi, solwentowymi oraz UV (350g)

Rodzaje:
SMOOTH NW – gładka
SAND NW – struktura drobnego piasku
STUCCO NW – struktura tynku
LINEN NW – struktura płótna

Płótno canvas poliestrowe 205/250g, błysk

Płótno canvas poliestrowe 420g, półbłysk

Płótno canvas bawełniane 360g, mat

Imitacja płótna malarskiego, nie strzępi się. Znakomity materiał do reprodukcji malarskich (INTELICOAT CANVAS GFCVM)
Tapety strukturalne  – PCV na podkładzie fizelinowym do aplikacji na ścianę. Odporne na zadrapania, posiadają certyfikat B1/B2. Przeznaczone do dekoracji wewnętrznej dla pubów, restauracji, biur itp.(330 g)

 Samoprzylepna tkanina na bazie PET, biały mat, struktura tkaniny. Klej usuwalny na bazie wody

(DECO SATIN)

Tkanina poliestrowa (PET) – materiał przeznaczony do aplikacji ściennych. Możliwość wielokrotnego naklejania (ST 600 Easy Tex).